Індивідуальний підхід

Безпека та оптимізація, як і інші принципи, нічого не означають без індивідуального підходу. У кожному випадку потрібно враховувати особливості - як серверні так і системи під якою працює додаток.

Часто не продумане застосування "універсальних" схем забезпечення безпеки та оптимізації призводить до втрати функціональності, зайвим складностям у керуванні системою загалом, тощо. Всі "універсальні" схеми мають один істотний недолік - для досягнення універсальності і простоти налаштування/впровадження нехтуються інші речі, які можуть виявитися істотними. Тому індивідуальний підхід у таких речах просто необхідний. Потрібно з'ясувати потреби програми, побажання замовника, можливості та, після аналізу всіх цих факторів, виробити схему за якою проводити оптимізацію та піднімати безпеку. Часто доводиться це робити не поспішаючи, поетапно, постійно контролюючи процес і стежачи за проміжними результатами.

Ми не пропонуємо своїм клієнтам "універсальних" схем. Всі роботи проводяться тільки після ознайомлення з індивідуальними особливостями, особливостями взаємодії з іншими додатками, побажаннями замовника.

Замовивши послуги у нас Ви отримаєте суто індивідуальний сервіс, який найбільш повно підійде саме для ваших завдань.