Безпека

Однією з ключових проблем, з якою стикаються компанії, що активно розвиваються в мережі інтернет, є безпека. При чому, чим активніше розвивається сайт, або інший інтернет сервіс, тим активнішими є спроби його злому та/або компрометації. Це можуть бути і підступи конкурентів, зацікавленість спамерів, розповсюджувачів реклами та вірусів та ще багато чого. В результаті ситуація може скластися так, що ось начебто сайт працював нормально, а потім, як тільки ніби став приносити користь - починаються проблеми.

При чому проблеми можуть виникнути як по серверній частині (часто наслідки розміщення на масових "універсальних хостингах"), так і власне з самим додатком (часто наслідки швидкої та легкої розробки за допомогою популярних систем та фреймворків).

Правильно забезпечивши безпеку можна суттєво знизити ризик проведення успішної атаки на веб-сервер. Це дозволить уникнути зараження відвідувачів вашого сайту, падіння трафіку з пошукових систем та можливих проблем з індексацією (наприклад, у тих випадках, коли на сторінках сайту хакери розміщують прихований текст із безліччю посилань).

Однак початкове настроювання, хоч і є найважливішим компонентом, не дає гарантії, що в майбутньому не з'явиться нових можливостей для компрометації сервера та/або власне сервісу (сайту). Тому важливим моментом забезпечення безпеки є постійний моніторинг найбільш ймовірних загроз і способів захисту від них, чим ми і займаємося.

Наш девіз: "Безпеки не буває забагато!"