Оптимізація

Грамотна оптимізація дозволяє досягти швидкості та стабільності роботи застосунку в будь-яких умовах. Саме з цієї причини пошукові системи приділяють серйозну увагу оптимізації сайтів. Універсальні системи розробки (WordPress, Drupal, Joomla, Prestashop та ін.) внаслідок забезпечення універсальності та простоти спочатку дуже погано оптимізовані та вимагають вдумливої ​​та серйозної роботи з їхньої оптимізації.

Для перевірки оптимізації сайтів зазвичай використовується найпопулярніший механізм від компанії Google - PageSpeed ​​Insights. Він дозволяє оцінити основні параметри оптимізації сайту і навіть дає деякі підказки щодо покращення ситуації. Звичайно отримати 100 зі 100 балів на практиці часто неможливо, проте в більшості випадків, підключаючи й інші системи аналізу, можна досягти суттєвого приросту в балах і, як наслідок, і в продуктивності і "любові" пошукових систем.

Оптимізація полягає не тільки (а часто і "не стільки") в оптимізації власне сайту. Найчастіше більш відчутних результатів дає оптимізація роботи серверного ПЗ (сервера баз даних, елементів, що кешують, http-сервера, інтерпретатора тощо).

Ми пропонуємо комплексні послуги з оптимізації як власне сервера, так і безпосередньо сайту, для досягнення максимального результату. Також проводимо довгостроковий моніторинг стану з метою виявлення можливих додаткових варіантів оптимізації.